Darmowe motywy WordPress od TemplateMonster

Nie tak dawno temu przedstawiliśmy pierwszy zestaw darmowych motywów, który wybraliśmy z repozytorium WordPress. Jak już pisaliśmy w poprzednim artykule, darmowe motywy dostępne w repozytorium są responsywne i zoptymalizowane pod kątem SEO, dlatego są dobrym rozwiązaniem dla tworzenia stron internetowych zarówno prywatnych, jak i firmowych.
Dziś jako przedłużenie tematu o bezpłatnych templatkach opiszemy kilka szablonów wyprodukowanych przez TemplateMonster, która tworzy motywy dla WordPress od 2006 roku.
Przedstawione poniżej motywy są wykonane zgodnie ze standardami W3C i wymaganiami wyszukiwarek internetowych, są również responsywne i mają wszystkie potrzebne funkcji dla prowadzenia strony internetowej. I chociaż ich tematyka najlepiej nadaje się dla restauracji, usług doradczych oraz portfolio fotograficznego, niema żadnego problemu aby przebudować je dla innych branż. Tym bardziej, że każda paczka z motywem zawiera pełny zestaw plików PSD oraz obrazków o wysokiej rozdzielności, które pozwalają szybko zmodyfikować projekt strony www.

Motyw Restauracja

Restauracja templatemonster
Podany motyw jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla tworzenia strony www restauracji oraz kawiarni, dzięki połączeniu prostoty, stylu i funkcjonalności. Dlatego, aby wszystkie potrzebne i aktualne informacje była przeczytane przez odwiedzających, jest ona umieszczona w specjalne ilustrowane bloki. To może być informacja o menu, aktualnych nowinkach i propozycjach dla klientów. Także ważną rzeczą, w tym przypadku, jest możliwość dodawać opinii byłych klientów, które mogą zachęcić potencjalnych klientów restauracji.
Przedstawiony motyw oparty jest o Bootstrap i CherryFramework, co znacznie rozszerza jego funkcji. Oprócz tego templatka jest responsywną, dzięki czemu strona internetowa będzie poprawnie się wyświetla
na różnych urządzeniach mobilnych.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:
WordPress CMS: 4.0.x
Kompatabilny z WordPress: 3.6.x-4.2.x
Cherry Framework wersja: 3.1.4
Animacja: HTML plus JS
Dodatkowe funkcje: Advanced Theme Options, Sliced PSD, Back To Top Button, Calendar, Crossbrowser Compatibility, Custom Page Templates, Drop Down Cart, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts
Język: Angielski

DEMO: http://www.templatemonster.com/demo/52056.html

Motyw Usługi Doradcze

uslugi doradcze TM
Proponowany motyw – to bardzo dobre rozwiązania dla firm świadczących usługi doradcze. Także może on być używany dla tworzenia stron internetowych o tematyce biznesowej, edukacyjnej, przemysłowej, politycznej, społecznej itd.
Aby strona biznesowa była użyteczna dla klientów, powinna ona spełniać kilka istotnych wymagań. Wśród nich – obecność potrzebnej informacji, kreatywny wygląd, zestaw niezbędnych funkcji. To wszystko udało się połączyć w podanym motywie.
Motyw jest wykonany w przyjemnych kolorach z użyciem tematycznych elementów graficznych. Także jako zaletę templatki można wskazać obecność suwaków, w których można podawać ważną informację dla klientów.
Wszystkie funkcje motywu są realizowane w oparciu o Bootstrap i CherryFramework. Także templatka jest responsywną i spełnia wszystkie wymagania dotyczące SEO.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:
WordPress CMS: 4.2.x
Kompatabilny z WordPress: 3.6.x-4.2.x
Cherry Framework wersja: 3.1.4
Animacja: HTML plus JS
Język: Angielski

DEMO: http://livedemo00.template-help.com/wordpress_54599/

Motyw Portfolio Fotograficzne

Portfolio TemplateMonster
Najlepszą wizytówką dla fotografa i fotografika jest jego porfolio. Jakościowe potfolio dostępne w Internecie pozwala nie tylko wyrazić siebie, ale przyciągać potencjalnych klientów. Aby potencjalni klienci stali się stałymi, trzeba wybrać godny projekt strony, które będzie łączył kreatywność i funkcjonalność. Takim rozwiązaniem jest podany motyw.
Najważniejszym elementem w przedstawionym motywowi jest galeria, która ma wszystkie potrzebne funkcje dla wygodnego przeglądania zdjęć przez odwiedzających. Oprócz tego motyw jest w pełni responsywny, a jego kod odpowiada standardom W3C i rekomendacjom wyszukiwarek internetowych.
Funkcje galerii i innych elementów realizowane są za pomocą Bootstrap i CherryFramework.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:
WordPress CMS: 4.2.x
Kompatabilny z WordPress: 3.6.x-4.2.x
Cherry Framework wersja: 3.1.5
Animacja: HTML plus JS, Parallax, Lazy Load effect
Język: Angielski

DEMO: http://livedemo00.template-help.com/wordpress_53917/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *